Op zoek naar een nieuwe Ammann trilplaat of stamper?

Of naar onderdelen of een servicepartner? Neem dan rechtstreeks contact op met de Ammann dealer / servicepartner bij u in de buurt.

Ammann dealers helpen je om de juiste machine te kiezen die het beste past bij jou en de werkzaamheden. Ook leggen ze duidelijk uit hoe je de machine goed en veilig kan gebruiken.

Na de aankoop bieden ze een professionele service en kunt u uiteraard ook terecht voor service en onderhoud van Ammann trilplaten en stampers.

Neem contact op met een dealer

verkoop-punten

DealerAdresWelke machinesUw contactpersoonE-mail adres
W&H HeterenRessenerbroek 7, 6666 MP, HeterenAlle machinesDhr Cees Tromp 026-4790524parts@wynmalenhausmann.nl
W&H Nemaasko MaasbrachtHazenspoor 18, 6051 AB, MaasbrachtAlle machinesDhr Dick Schakel 06-53431359d.schakel@nemaasko.nl
W&H BouwmachinesKooiweg 18, 4631 SZ, HoogerheideAlle machinesDhr Mari v Rodijnen 06 -53333849M.vanRodijnen@wynmalenhausmann.nl
W&H Pelle HengeveldeHet Wegdam 11, 7496 CB, HengeveldeAlle machinesDhr Rob Pierik 06 -51137982r.pierik@pelleservice.com
W&H Smedes SumarSolcamastraat 21, 9262 ND, SumarAlle machinesDhr Gerard Nabring 06 -30026390g.nabring@wh-smedes.nl
W&H PurmerendComponent 137, 1446 WN, PurmerendAlle machinesDhr Danny Kuijper 06-10909873D.Kuiper@wynmalenhausmann.nl
Tuin- & parktechniek SneekWagenmakersstraat 16, 8601 VA, Sneektrilplaten en stampersDhr Hendrik Bijma
06-50425005
hendrik@tpsneek.nl
Hummel Bouwmachines Westerweiden 23, 7961 EA, Ruinerwoldtrilplaten en stampersDhr Henk Hummel
06-55101441
hummelbouwmachines@kpnmail.com
Kraakman Perfors SoesterbergAmersfoortsestraat 7, 7969 BR, Soesterbergtrilplaten en stampersDhr Eduard vd Zwam
06-10987994
e.vdzwam@kraakman.com
Kraakman Perfors VoorhoutTeylingerlaan 4, 2215 RR, Voorhouttrilplaten en stampersDhr Wim Perfors
06-10987982
w.perfors@kraakman.com
Kraakman Perfors MiddenmeerAgriport 127, 1775 TA, Middenmeertrilplaten en stampersDhr Daan Zeinstra
06-10987970
d.zeinstra@kraakman.com
Intrak VoerendaalLindelauffer gewande 22
6367 AZ Voerendaal
trilplaten en stampersDhr Arno Paffen
06-15172300
arno.paffen@intrak.nl
Intrak WeertRoermondseweg 85
6004 AR Weert
trilplaten en stampersDhr Martijn Breukers
06-52612012
martijn.breukers@intrak.nl
Schuurhuis OldebroekZuiderzeestraatweg 253
8096 BK Oldebroek
trilplaten en stampersDhr Richard Schuurhuis 06-16261485richard@schuurhuis.nl
H.K.V. OchtenMercuriusweg 44 4051 CV Ochtentrilplaten en stampersDhr Janhenk van Beem
06-52472409
janhenk@hkvochten.nl
Van Rosendaal HandelsondernemingNijverheidsstraat 1, 5331 PT Kerkdrieltrilplaten en stampersRobert van Rosendaal
06-53468829
info@vanrosendaalho.nl
Kemp mechanisatie Nachtdijk 6A 3945 PK Cothentrilplaten en stampersEvert Kemp 06-13482949evert@kempmechanisatie.nl

Neem contact op met een dealer